Rekolekcje adwentowe 2019

Rekolekcje adwentowe 2019

Dziś rozpoczynamy rekolekcje adwentowe w naszej parafii. W tym roku poprowadzi o. Józef, franciszkanin z klasztoru w Dobrej Szczecińskiej. Dziś pierwszy dzień rekolekcji. Ojciec Józef, zamierza skupić się podczas tych wyjątkowych dni na modlitwie. Spróbujmy odkryć na nowo radość modlitwy, radość z rozmowy z Bogiem.

„Świat nie istnieje,

istnieje tylko miłość.

Bóg stworzył świat dla człowieka. Stworzył czas, przestrzeń i to wszystko, co widzimy oczyma. Bóg stwarza to nieustannie. 

Czas jest po to, by Bóg mógł nas w czasie kochać i by człowiek odpowiedział miłością na miłość.”
…czytamy na profilu facebook ojca Józefa.

Zapraszamy serdecznie, aby pełniej przygotować się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Rekolekcje będą odbywać się we wszystkich kościołach naszej parafii, w Kościnie o godz. 16.00; w Wąwelnicy o godz. 17.00; w Dołujach  o godz. 18.00. Spowiedź św. we wszystkie dni rekolekcji.

Comments are closed.