Deprecated: Korzystanie z elementor/widgets/widgets_registered uznawane jest za przestarzałe od wersji 3.5.0! Zamiast tego proszę użyć elementor/widgets/register. in /home/kapitalcwq/dolujepa/dp/wp-includes/functions.php on line 5758

Deprecated: Funkcja Elementor\Widgets_Manager::register_widget_type jest przestarzała od wersji 3.5.0! Zamiast jej proszę użyć register. in /home/kapitalcwq/dolujepa/dp/wp-includes/functions.php on line 5383
Kościół filialny w Wąwelnicy PW Matki Boskiej Częstochowskiej

Kościół filialny w Wąwelnicy PW Matki Boskiej Częstochowskiej

Powstał w II połowie XIII w. z głazów granitowych , rozbudowany przy użyciu cegły w póżnym średniowieczu, przebudowany w XVIII w. , z tego czasu pochodzi też drewniana wieża.

Poświęcony 3.V.1992 r.
Odpust 26.VIII.

Godziny mszy św.:
Niedziela: 9:30
Czwartek: 17:00