Zapraszamy na „Msze o uzdrowienie”

..czyli Msze Św. oraz Nabożeństwo z Modlitwą o Uzdrowienie.

Kolejny rok z rzędu w naszej parafii odbywają się bardzo wyjątkowe msze. Modlimy się na nich o nasze zdrowie. Wyjątkową atmosferę tych nabożeństwa zawdzięczamy dzięki Ks. Jackowi Skowrońskiemu.
Jeśli masz problemy ze zdrowiem, jeśli wydaje Ci się, że nic już nie może Tobie pomóc, przyjdź koniecznie na tą wyjątkową mszę.
Przypadki uzdrowienia dla uczestników miały miejsce nawet w naszej parafii.
Możesz pomodlić się z nami za zdrowie Twoje lub Twoich najbliższych. Zabierz ze sobą swoich bliskich, znajomych i wspólnie pomódlcie się o zdrowie Wasze i Waszych bliskich.

„Rzuć te kule, Pan Jezus cię uzdrawia, stoi przy tobie, chce cię uzdrowić”

Mszę odbywają się w wybrane soboty o godzinie 18:00

22 września, 2018

27 października, 2018