Ogłoszenia na Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 24.11.2019r.

Ogłoszenia na Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 24.11.2019r.

  1. Dziś obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która zamyka rok liturgiczny. Nasza Parafia przeżywa odpust. Przed każdą Mszą św. okazja do spowiedzi świętej, byśmy czystym i dobrym sercem mogli w dniu dzisiejszym w naszej świątyni uzyskać Odpust zupełny za siebie lub zmarłych.  
  2. Za tydzień I Niedzielę Adwentu. W naszej parafii rozpoczniemy rekolekcje Adwentowe w trzecią niedzielę od 15-18 grudnia 2019r. przewodniczył będzie  Ojciec Józef Franciszkanin z Dobrej. Roraty odprawiane będą codziennie o godz.18.00. Dzieci proszę o serduszka i lampiony. Po Mszy św. zostaną poświęcone opłatki na stół  wigilijny. Wyznaczone osoby będą roznosić po domach. Jak również program kolędowy. Składane ofiary będą w całości przeznaczone na spłatę polbruku położonego przy kościele parafialnym.
  3. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. GOŚĆ NIEDZIELNY jako dodatek znajdziemy kalendarz na rok 2020. , NIEDZIELA. 
  5. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na kościół.
  6. Z okazji odpustu życzę wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom wielu łask Bożych. Niech Boże Słowo dociera do serc i nawraca je do Chrystusa Króla  Wszechświata.

                              W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:

  • 30 XI – św. Andrzej (I w.), Apostoł, brat św. Piotra, jeden z najbliższych uczniów Pana Jezusa, szczególnie czczony w Kościele prawosławnym.
Comments are closed.