Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIII niedzielę zwykłą 17.03.2019r.

1. Przez udział w niedzielnej Eucharystii Pan umocnił nas swoim słowem i Najświętszym Ciałem. Pomnażajmy w sercach dary Bożej łaski, aby wytrwale kroczyć drogami wiary, wiodącymi przez codzienne wyzwania i trudy.
  2. Dzisiajobchodzimy III Światowy Dzień Ubogich. Zachęcam do modlitwy i podejmowania dzieł miłosierdzia.
  3. Zapraszamy codziennie do wspólnej modlitwy za zmarłych o godz. 17.30. Wypominki można jeszcze składać do końca listopada.
  4. Przyszła niedziela to uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia niedziela przed adwentem. W naszej parafii będziemy przeżywać Odpust Parafialny.  Serdecznie zapraszam wszystkich parafian  i gości do licznego udziału we Mszy św.  o godz. 12.30, którą celebrował będzie ks. dr Adam Kurasz pracownik kurii i sądu biskupiego w Szczecinie.
  5. Dziś, po Mszy Św. o godz. 12:30 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  7. Do nabycia przy wyjściu z kościoła nowy numer Gościa Niedzielnego, Niedzieli,  Rycerz Niepokalanej, pamiątki: ślubu, I komunii św., chrztu, urodzin.
  8. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na nasz kościół a także za ofiary składane co miesiąc. Bóg zapłać.
  9. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• 18 XI – św. Karolina Kózkówna (1898-1914), dziewica, męczennica w obronie czystości, patronka Ruchu Czystych Serc,
  • 20 XI – św. Rafał Kalinowski (1835-1907), polski karmelita, niestrudzony spowiednik,
  • 21 XI – Najświętsza Maryja Panna w Jej tajemnicy ofiarowania się Panu Bogu,
  • 22 XI – św. Cecylia (III w.), męczennica z czasów pierwszych prześladowań chrześcijan, patronka muzyki i śpiewu.