Ogłoszenia duszpasterskie XXX niedziela zwykła 24.10. 2021r.

1. Przeżywamy Niedzielę Misyjną. Po każdej Mszy Świętej jest możliwość złożenia do puszek dobrowolnej ofiary na misje.
  2. W tym tygodniu zachęcamy do liczniejszego udziału w nabożeństwach różańcowych, podczas których będziemy modlić się w intencji misji i misjonarzy: codziennie o godz. 17.30,
  3. W czwartek (28 października) przypada święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  4. Zachęcam do spowiedzi przed uroczystością Wszystkich Świętych. Spowiadam codziennie 15 min. przed każdą Mszą Świętą,
  5. Zbliża się listopad, który jest miesiącem szczególnej modlitwy za zmarłych. Przez cały miesiąc będziemy w czasie wypominków modlić się w ich intencji. Kartki, na których można wpisywać zmarłych znajdują się na stoliku za ławkami. Kartki wypominkowe proszę składać w kopertach na tacę lub w zakrystii.
  6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego pamiątki, i inne dewocjonalia.
  7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  8. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na kościół. Bóg zapłać.