Ogłoszenia Duszpasterskie XXXI niedziela zwykła 31.10.2021r.

1. Koło Misyjne składa serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom, którzy w ubiegłą niedzielę złożyli ofiary na misje w kwocie 500 zł.
  2. W poniedziałek (1 listopada) przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Obowiązuje niedzielny porządek Mszy Świętych.
  3. We wtorek przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, tzw. Dzień Zaduszny. Msza św. w Kościnie o godz: 16:00: w Wąwelnicy; o godz: 17:00 w Dołujach o godz: 18:00.
  4. Nawiedzając z modlitwą w Uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dniu Zadusznym kościół lub kaplicę możemy pod zwykłymi warunkami uzyskać odpust zupełny, czyli całkowite darowanie kar dla dusz w czyśćcu cierpiących. Ponadto, spełniając określone warunki, możemy przez 8 (osiem)  dowolnych dni listopada uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych.
  5. W listopadzie zachęcamy do wspólnej modlitwy za zmarłych, którą w formie wypominków będziemy odmawiać codziennie od wtorku o godz. 17.30, Wypominki można jeszcze składać do końca listopada
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W naszych modlitwach w czwartek będziemy dziękować za dar Eucharystii oraz prosić o liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne. W tym dniu wystawienie Najświętszego Sakramentu od godź, 12.00;  W piątek będziemy przepraszać Boże Serce za brak miłości, za lekceważenie daru Bożego. Okazja do pierwszopiątkowej spowiedzi w naszym kościele od godz: 17:30.   W sobotę odwiedziny chorych od godz. 10.00.
  7. Także w piątek zapraszam kandydatów do bierzmowania z kl. VII i VIII na Mszę Świętą o godz. 18.00.  a po niej na spotkanie.
  8. W przyszłą niedzielę  zmiana tajemnic różańcowych i Adoracja Najświętszego Sakramentu natomiast dla męskiego różańca w sobotę po Mszy św.  wieczornej.
  9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Katarzyna Hybiak lat 38 z Wąwelnicy. Wieczny odpoczynek,,,,
  10. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na kościół a także za ofiary składane co miesiąc Bóg zapłać.
  11. Jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwai opieki świętych Patronów.
  12.  Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli i tygodnia