Ogłoszenia duszpasterskie XXX niedziela zwykła 23.10.2022r.

1. Dzisiaj z okazji niedzieli misyjnej po Mszy Świętej można złożyć ofiary do puszek, by wspomóc pracę misjonarzy.
  2. W tym tygodniu zachęcamy do liczniejszego udziału w nabożeństwach różańcowych, podczas których będziemy modlić się w intencji misji i misjonarzy: codziennie o godz. 17.30,
  3. W piątek (28 października) w liturgii czcimy Świętych Apostołów Szymona i Judę Tadeusza. Zapatrzeni w ich świadectwo będziemy prosić Boga o silną wiarę. Święty Juda Tadeusz uważany jest za patrona spraw beznadziejnych, wzywamy go w szczególnych potrzebach.
  4. W pierwszym tygodniu ferii zimowych w dniach od 15–22 lutego 2023 r. organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby przejść śladami Pana Jezusa. Są jeszcze wolne miejsca.
  5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Maria Waszczuk lat 67 z Redlicy. Wieczny odpoczynek…
  6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego pamiątki, i inne dewocjonalia.
  7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  8. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na kościół. Bóg zapłać.