Ogłoszenia Duszpasterskie XXVII niedziela zwykła 3.10.2021r.

Ogłoszenia Duszpasterskie XXVII niedziela zwykła 3.10.2021r.

  1. Dziś przypada pierwsza niedziela października. Zmiana Tajemnic Różańcowych i Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Przez cały październik zapraszam na nabożeństwa różańcowe. Różaniec w naszym kościele odmawiamy codziennie o godz. 17.30, Zapraszam do udziału dzieci, młodzież i dorosłych.
  3. Dziś poświęcenie Różańców dzieciom przygotowujących się do pierwszej komunii św. zapraszam dzieci  wraz z rodzicami na godz. 12.30. na Mszy św. zostaną poświęcone różańce, aby dzieci mogły modlić się na nich już w miesiącu październiku.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 12.00.
  5. Od czwartku 7 do 13 października będą miały miejsce w naszej Parafii Misje u stóp Krzyża. W czwartek  około godz. 19.30 przywitanie Krzyża, śpiew Gorzkich Żali. Adoracja i o godz. 21.00 Apel Jasnogórski. W Piątek Msza św. o godz,9.00. o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, o godz. !7.30 Różaniec,  18.00 Msza św. i po Mszy św. droga Krzyżowa. Adoracja do 21.00 Apel Jasnogórski. W sobotę program dnia tak jak w piątek. Niedziela porządek Mszy jak w niedzielę (dodatkowo) o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, o godz. !7.30 Różaniec,  zakończenie Apelem Jasnogórskim o godz, 21,00. Od 11-12 października program jak w dni powszednie w środę 13 października zakończenie Mszą św. o godz. 18.00.
  6. W przyszłą niedzielę po raz 21. będziemy obchodzić Dzień Papieski pod hasłem: „Totus Tuus”. Jak co roku przeprowadzona zostanie do puszek przed Kościołem zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą uzdolnioną ubogą młodzież.
  7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Andrzej Ząbkiewicz lat 67 z Dołuj wieczny odpoczynek… W środę o godz. 9,30 Msza pogrzebowa, o godz. 13.15 na cmentarzu centralnym w Szczecinie.
  8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów..
  9. Wychodząc z kościoła  możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego. Rycerza Niepokalanej i innych pamiątek.

                             W tym tygodniu patronuje nam:

  • 5 X – św. Faustyna Kowalska (1905- 1938), znana na całym świecie polska zakonnica ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, mistyczka nazywana „sekretarką Bożego miłosierdzia”.
Comments are closed.