Ogłoszenia Duszpasterskie XXIII niedziela zwykła 4 września 2022r.

Ogłoszenia Duszpasterskie XXIII niedziela zwykła 4 września 2022r.

  1. Dziś dwudziesta trzecia niedziela w ciągu roku kościelnego. Sprawując tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa, uwielbiliśmy Boga i zaczerpnęliśmy ze źródła Bożej łaski. Niech te dary umacniają nas na drogach codziennego życia i dawania świadectwa naszej bliskości z Bogiem.
  2. W środę, po Mszy Św. o godz: 18:00 spotkanie rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii Św.
  3. W czwartek, 8 września, przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W Polsce ten liturgiczny obchód nazywany jest popularnie świętem Matki Bożej Siewnej. Przez wstawiennictwo Maryi będziemy modlić się za wszystkich pracujących na roli, aby ich praca i trud wydawały błogosławione owoce.
  4. Od 19 sierpnia w polskich kinach można zobaczyć zrealizowany z niezwykłym rozmachem film fabularny „Notre-Dame płonie”.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  6. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na nasz kościół a także za ofiary składane co miesiąc Bóg zapłać.
  7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  8. Wszystkim Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli i tygodnia
Comments are closed.