Ogłoszenia Duszpasterskie XVIII niedziela zwykła 31.07.2022r.

Ogłoszenia Duszpasterskie XVIII niedziela zwykła 31.07.2022r.

 1. W poniedziałek, 1 sierpnia rozpoczynamy miesiąc trzeźwości i abstynencji. Modlimy się w tej intencji oraz zachęcamy do abstynencji w tym miesiącu. Wszystkich, którzy podejmą to postanowienie, prosimy o wpisanie się do Parafialnej Księgi Trzeźwości i Abstynencji wystawionej przed obrazem Jezu ufam Tobie.
 2. W poniedziałek wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.
 3. W środę , w liturgii wspominamy Świętego Jana Marię Vianneya, patrona proboszczów. Przez jego wstawiennictwo dziękujemy Panu Bogu za dar kapłanów i ich posługę oraz prosimy o liczne i święte powołania kapłańskie także z naszej wspólnoty parafialnej.
 4. W piątek, 6 sierpnia, przypada święto Przemienienia Pańskiego.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i sobota miesiąca. W czwartek dziękujemy za dar Eucharystii i kapłaństwa, prosimy o nowe i święte powołania do pracy w Kościele, także z naszej wspólnoty parafialnej. W tym dniu Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 12.00 do 18.00.
 6. W piątek, oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa z racji I – piątku miesiąca. W tym dniu spowiedź św. od godz 17.00
 7. W sobotę święto Przemienienia Pańskiego. W tym dniu odwiedziny chorych od godz. 10.00.
 8. Za tydzień niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu i Zmiana Tajemnic Różańcowych.
 9. Dziękujemy serdecznie za wszystkie ofiary składane na kościół a także za ofiary składane co miesiąc. Bóg zapłać.
 10. Jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Świętych Patronów.
 11. Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli i tygodnia.

              NA GODNE PRZEŻYWANIE DNI SIERPNIOWYCH NIECH NAM                                         

              WSZYSTKIM  BÓG  BŁOGOSŁAWI

Comments are closed.