Ogłoszenia Duszpasterskie XVII niedziela zwykła 24.07.2022r.

1. Jutro w liturgii wspominamy św. Jakuba Apostoła oraz św. Krzysztofa, męczennika z połowy III wieku, opiekuna kierowców i podróżujących.
  2. W związku z tym już dziś po każdej Mszy Świętej odbędzie się błogosławieństwo pojazdów i kierowców oraz zbiórka datków na środki transportu dla misjonarzy.
  3. Obchodzimy dzisiaj po raz drugi Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych.
  4. We wtorek (26 lipca) przypada liturgiczne wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP. Pamiętajmy o modlitwie i wdzięczności wobec naszych rodziców i dziadków.
  5. W tym tygodniu  nie będzie Msza św. od poniedziałku do soboty, niedziela  bez zmian
  6. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na kościół. Bóg zapłać.
  7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego i inne czasopisma religijne .
  8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Świętych Patronów.

W tym tygodniu patronują nam:

• 29 VII – św. Marta, siostra Łazarza i Marii.

Ojcom Redemptorystom dziękujemy za posługę duszpasterską w naszej Parafii. Bóg zapłać.