Ogłoszenia Duszpasterskie XIII niedziela zwykła 28.06.2020r.

1. Kończy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jednak nadal pamiętajmy o powinności wynagradzania Bożemu Sercu za popełniane grzechy, za wszelkie zniewagi i nasze braki w wierze, nadziei i miłości.
  2. Rozpoczął się okres wakacyjny. Życzę parafianom oraz gościom przebywającym na terenie naszej parafii dobrego wypoczynku. Przypominam także o obowiązku modlitwy i uczestnictwie w niedzielnej Mszy św.
  3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 12.00 do 18.00. Na zakończenie adoracji komunia św.
  4. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. od wtorku do soboty, niedziela bez zmian.
  5. Za tydzień Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Jutro uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte o godz.16.30. Taca w tym dniu przeznaczona na Świętopietrze do Rzymu.
  7. Za wszelkie ofiary i pomoc udzieloną naszej parafii, składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.
  8. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Rycerza Niepokalanej.
  9. Jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Świętych Patronów. Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli i tygodnia.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• 3 VII  – św. Tomasz (I w.), Apostoł, świadek Zmartwychwstałego w Indiach.
  • 6 VII – bł. Maria Teresa Ledóchowska (1863-1922), polska zakonnica wspierająca misje w Afryce.