Ogłoszenia Duszpasterskie XIV niedziela zwykła 05.07.2020 R.

1. Trwa okres wakacyjny. Życzę parafianom oraz gościom przebywającym  na terenie naszej parafii dobrego wypoczynku. Przypominam także o obowiązku modlitwy i uczestnictwie w niedzielnej Mszy św.
  2. W tym tygodniu nie będzie Msze św. od poniedziałku do sobota, niedziela  bez zmian
  3. Dziękuje za wszystkie ofiary składane na kościół. Bóg zapłać .
  4. Dziś zbiórka do puszek na KUL i Wydział Teologiczny US.
  5. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.
  6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  8. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Rycerza Niepokalanej.

W tym tygodniu kościół wspomina Jutro wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
W środę wspomnienie św. Jana z Dukli.
W czwartek wspomnienie św. Męczenników chińskich: O. Leona Mangina, jezuity i 120 Towarzyszy, zamęczonych w Chinach 15 lipca 1900 roku. Kanonizowanych 1 października 2000 r. przez św. Jana Pawła II.
W sobotę święto św. Benedykta Opata, Patrona Europy.