Ogłoszenia Duszpasterskie XIII niedziela zwykła 26.06.2022r.

Ogłoszenia Duszpasterskie XIII niedziela zwykła 26.06.2022r.

  1. Dziś trzynasta niedziela zwykła w roku liturgicznym. W sposób szczególny prosimy Boga, aby nie ogarnęły nas ciemności błędu oraz abyśmy żyli w blasku Bożej prawdy (kolekta mszalna)
  2. Nabożeństwo czerwcowe do czwartku włącznie będziemy celebrowali po Mszy Świętej o godz.  18:00 – serdecznie zapraszamy!
  3. Rozpoczął się okres wakacyjny. Życzę parafianom oraz gościom przebywającym na terenie naszej parafii dobrego wypoczynku. Przypominam także o obowiązku modlitwy i uczestnictwie w niedzielnej Mszy św.
  4. W środę, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Święty Piotr został wybrany przez Jezusa na przewodnika Apostołów, Święty Paweł głosił Ewangelię wśród ludów pogańskich. Według tradycji obaj ponieśli śmierć męczeńską w Rzymie. Msze Św. o godz. 18:00. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  5. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 12.00 do 18.00. I piątek miesiąca spowiedź będzie jak zawsze o godz. 17.00. W sobotę odwiedziny chorych z posługą duszpasterską od godz. 10.00
  6. Za tydzień Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Za wszelkie ofiary i pomoc udzieloną naszej parafii, składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.
  8. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Rycerza Niepokalanej.
  9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela. Tym, którzy rozpoczynają letni wypoczynek udanych wyjazdów, życzymy umocnienia sił fizycznych i duchowych, a także szczególnego doświadczenia obecności Boga w pięknie stworzonego świata.
Comments are closed.