Ogłoszenia duszpasterskie VI niedziela Wielkanocna 22 maja 2022

1. Dziś gościmy w naszej parafii siostrę zakonną Kinge od Karola de Foucauld ze Skolwina, która będzie kwestować na budowę klasztoru w Skolwinie. Po każdej Mszy św. będziemy mogli wspomóc to dzieło. Dziś młodzież naszej parafii przyjmie z rąk Bp Henryka Wejmana sakrament bierzmowania na Mszy św. o godz. 18.00.
  2. Zapraszam na nabożeństwa majowe: w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00 a w niedzielę o godz. 17.30. W imieniu katechistów zapraszam na katechezy w poniedziałek i czwartek po Mszy św.
  3. W czwartek (26 maja) obchodzimy Dzień Matki. Polecajmy Bogu nasze mamy, prosząc dla nich o potrzebne łaski, a dla tych, które Pan powołał do siebie, prośmy o nagrodę nieba.
  4. Przyszła niedziela to uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, natomiast w piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  6. Dla pogłębienia wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej
  7. Za wszystkie ofiary złożone na kościół, składam serdeczne Bóg zapłać – niech Pan Wam we wszystkim błogosławi!