Ogłoszenia Duszpasterskie V niedziela Wielkanocna 15 maja 2022r.

Ogłoszenia Duszpasterskie V niedziela Wielkanocna 15 maja 2022r.

  1. Przykazanie miłości pozostawione przez Chrystusa swoim uczniom po wszystkie wieki będzie ożywiało wspólnotę Kościoła. Współczesnemu światu potrzeba wyraźnego świadectwa i nowej inspiracji, jaką ludzie wiary odnajdują nieustannie w słowach Mistrza.
  2. Jutro w poniedziałek (16 maja) święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski. W tym dniu Ks. Arcybiskup Andrzej Dzięga obchodzi imieniny pamiętajmy w naszych modlitwach o dostojnym solenizancie.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w środę a w piątek spotkanie kandydatów i świadków o godz. 18.00. Spowiedź św. w sobotę od godz. 16.00 do 17.30.
  4. W przyszłą niedzielę, 22 maja młodzież naszej parafii przyjmie z rąk Bp Henryka Wejmana sakrament bierzmowania na Mszy św. o godz. 18.00. Również w tym dniu będziemy gościć w naszej parafii siostrę zakonną Kingę od Karola de Foucauld ze Skolwina, która będzie kwestować na budowę klasztoru w Skolwinie.  W tym dniu będzie można wspomóc po każdej Mszy św. to dzieło.
  5. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe: w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00 a w niedzielę o godz. 17.30. W imieniu katechistów zapraszam na katechezy w poniedziałek i czwartek po Mszy św.
  6. Bóg zapłać anonimowemu ofiarodawcy za ofiarę na witraż.
  7. Dla pogłębienia wiary i wiedzy religijnej zachęcam do czytelnictwa prasy katolickiejGość Niedzielny, Niedziela i inne czasopisma.  
  8. Jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  9. Wszystkim Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli i tygodnia, który dziś rozpoczynamy.
  10. Za wszystkie ofiary złożone na kościół, składam serdeczne Bóg zapłać!
Comments are closed.