Ogłoszenia duszpasterskie IV niedziela wielkanocna 8 maja 2022r.

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.  Na Mszy Świętej o godz. 12.30 Rocznica I Komunii Świętej.
  2. W poniedziałek (9 maja) obchodzimy w liturgii uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe. W dni powszednie po Mszy św.  godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 17.30.
  3. W środę Po Mszy Świętej wieczornej spotkanie rodziców młodzieży przygotowujących się do Sakramentu bierzmowania a w piątek spotkanie młodzieży na Mszę św. o godz.18.00 i spotkanie.
  4. W piątek, 13 maja, przeżywać będziemy pierwsze w tym roku, uroczyste  Nabożeństwo Fatimskie w Kościnie. Msza Święta o godz. 19.00. Po Mszy Świętej procesja z figurą Matki Bożej. Bierzmy liczny udział w nabożeństwie Fatimskim z Różańcem i procesją.
  5. Dla pogłębienia wiary i wiedzy religijnej zachęcam do czytelnictwa prasy katolickiejGość Niedzielny, Niedziela i inne czasopisma.
  6. Jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  7. Wszystkim Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli i tygodnia, który dziś rozpoczynamy
  8. Za wszystkie ofiary złożone na kościół, składam serdeczne Bóg zapłać!