Ogłoszenia Duszpasterskie Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 25.11.2018.    

Ogłoszenia Duszpasterskie Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 25.11.2018.    

  1. Dziś obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która zamyka rok liturgiczny. Nasza Parafia przeżywa odpust. Przed każdą Mszą św. okazja do spowiedzi świętej, byśmy czystym i dobrym sercem mogli w dniu dzisiejszym w naszej świątyni uzyskać Odpust zupełny za siebie lub zmarłych.
  2. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Od godz. 10.00 odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem.
  3. Za tydzień I Niedzielę Adwentu. W naszej parafii rozpoczniemy rekolekcje Adwentowe. Przewodniczył będzie Ojciec Stanisław Patalita Redemptorysta ze Szczecina. Roraty odprawiane będą codziennie o godz.18.00. Dzieci proszę o serduszka i lampiony. Po Mszy św. zostaną poświęcone opłatki na stół  Wyznaczone osoby będą roznosić po domach. Składane ofiary będą w całości przeznaczone na ołtarz kościoła parafialnego. Jak  również program kolędowy.
  4. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.GOŚĆ NIEDZIELNY jako dodatek znajdziemy kalendarz na rok 2019. , NIEDZIELA. 
  6. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na kościół.
  7. Z okazji odpustu życzę wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom wielu łask Bożych. Niech Boże Słowo dociera do serc i nawraca je do Chrystusa Króla  Wszechświata.

                       W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:

  • 30 XI – św. Andrzej (I w.), Apostoł, brat św. Piotra, jeden z najbliższych uczniów Pana Jezusa, szczególnie czczony w Kościele prawosławnym.

 

                                                                                                      

Comments are closed.