Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego 10.01.2021r.

Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego 10.01.2021r.

  1. Obchodzone dzisiaj święto Chrztu Pańskiego przypomina nam o własnym chrzcie, poprzez który Pan Bóg ogłosił nas swoimi przybranymi dziećmi i umocnił darem Ducha Świętego. Kończąc okres Bożego Narodzenia, wyruszmy na drogi codziennego życia, dając świadectwo przyjęcia Syna Bożego do naszych serc. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego, kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Zgodnie z polską tradycją śpiew kolęd i wystrój bożonarodzeniowy towarzyszył nam będzie do święta Ofiarowania Pańskiego ( 02.02 ) , Matki Bożej Gromnicznej.
  2. Trwają odwiedziny rodzin, które zdecydowały się przyjąć kapłana z modlitwą i błogosławieństwem mieszkania – kolęda w tym roku tylko na zgłoszenie w zakrystii lub telefonicznie.  Od 11-18 stycznia 2021 będzie przerwa z racji ferii zimowych, kontynuacja rozpocznie się od 19 stycznia. Dziękuję już teraz za miłe spotkania i rozmowy, a także za ofiary przeznaczone na kościół.
  3. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. od poniedziałku do soboty, niedziela bez zmian.
  4. Jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  5. Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli i tygodnia, który dziś rozpoczynamy.
Comments are closed.