Ogłoszenia Duszpasterskie niedziela Chrztu Pańskiego 7.01.2018r.

Ogłoszenia Duszpasterskie niedziela Chrztu Pańskiego 7.01.2018r.

  1. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego, kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Zgodnie z polską tradycją śpiew kolęd i wystrój bożonarodzeniowy towarzyszył nam będzie do święta Ofiarowania Pańskiego ( 02.02 ) , Matki Bożej Gromnicznej.
  2.  Dziś Zmiana Tajemnic Różańcowych i Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 18.00 opłatek dla Żywego Różańca, Margaretki , matek modlących się za dzieci i podwórkowego kółka Różańcowego, ministrantów, chór, koła biblijnego.
  3. Kolędę rozpoczynam w niedzielę od godz.14.00, w sobotę o godz. 10.00 a od poniedziałku do piątku od godz.15.00. Dziękuję już teraz za miłe spotkania i rozmowy, a także za ofiary przeznaczone na kościoła w Dołujach.
  4. Msze św. od poniedziałku do środy o godz. 9.00; we czwartek o godz. 5.30 w piątek i sobotę nie będzie Mszy św. niedziela bez zmian.
  5. Jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  6. Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli i tygodnia, który dziś rozpoczynamy.
Comments are closed.