Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXIII niedzielę zwykłą 19.11.2017r.

1. Dzisiaj obchodzimy I Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: „Nie miłujmy słowem, ale czynem”.
    Zachęcamy do modlitwy i podejmowania dzieł miłosierdzia.
  2. Zapraszamy codziennie do wspólnej modlitwy za zmarłych o godz. 17.30. Wypominki można jeszcze
    składać do końca listopada.
  3. Przyszła niedziela to uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia niedziela przed adwentem.
    W naszej parafii będziemy przeżywać Odpust Parafialny. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian i
    gości do licznego udziału we Mszy św. o godz. 12.30, którą celebrował będzie ks. dr Arkadiusz
    Wieczorek Vice Rektor Seminarium Duchownego ze Szczecina.
  4. Zapraszam dzieci do scholii spotkania odbywają się na plebanii w każdy piątek o godz. 16.30 prowadzi
    Małgorzata Chmielewska nauczyciel muzyki.
  5. Ministranci swoje spotkanie mają co sobotę o godz. 10.00
  6. W tym tygodniu czcimy:
    • poniedziałek – Św. Rafała Kalinowskiego, kapłana
    • wtorek – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny,
    • środa – Św. Cecylii, dziewicy męczennicy.
    • czwartek – Św. Klemensa I Papieża i męczennika
  7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  8. Do nabycia przy wyjściu z kościoła nowy numer Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Rycerz Niepokalanej, pamiątki: ślubu, I komunii św., chrztu, urodzin.
  9. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na nasz kościół a także za ofiary składane co miesiąc. Bóg zapłać.