Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXI niedzielę zwykłą 12.11.2017r.

1. Dzisiaj obchodzimy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, pod hasłem „Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie”. Ofiarami do puszek możemy wesprzeć prześladowanych.
  2. W najbliższy piątek spotkanie rady parafialnej po Mszy św. wieczornej w salce na plebanii. Dodatkowo wchodzą: Lidia Musiałowska, Anna Gołąb, Małgorzata Chmielewska.
  3. Zapraszamy codziennie o godz. 17.30 do wspólnej modlitwy za zmarłych. Wypominki można jeszcze składać do końca listopada.
  4. W sobotę, 18 listopada, wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny,
  5. Za tydzień w niedzielę poświęcenie książeczek na Mszy św. o godz. 12.30 w Dołujach.
  6. W przyszłą niedzielę, 19 listopada, będziemy obchodzić I Światowy Dzień Ubogich, pod hasłem: „Nie miłujmy słowem, ale czynem”. Zachęcamy do modlitwy i podejmowania dzieł miłosierdzia.
  7. Małymi krokami zbliżamy się do końca obecnego roku liturgicznego. Za dwa tygodnie będziemy przeżywali Odpust Parafialny w Dołujach, Uroczystość Chrystusa – Króla Wszechświata, ostatnia niedziela przed adwentem. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian i gości do licznego udziału we Mszy św. o godz.12.30. w niedzielę 26 listopada , którą celebrował będzie ks. dr Arkadiusz Wieczorek Vice Rektor Seminarium Duchownego ze Szczecina.
  8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. NIEDZIELI,GOŚCIA NIEDZIELNEGO ,RYCERZ NIEPOKALANEJ.
  10. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na nasz kościoł a także za ofiary składane co miesiąc. Bóg zapłać.