Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę Chrztu Pańskiego. 9.01.2022r.

Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę Chrztu Pańskiego. 9.01.2022r.

  1. Obchodzone dzisiaj święto Chrztu Pańskiego przypomina nam o własnym chrzcie, poprzez który Pan Bóg ogłosił nas swoimi przybranymi dziećmi i umocnił darem Ducha Świętego. Kończąc okres Bożego Narodzenia, wyruszmy na drogi codziennego życia, dając świadectwo przyjęcia Syna Bożego do naszych serc. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego, kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Zgodnie z polską tradycją śpiew kolęd i wystrój bożonarodzeniowy towarzyszył nam będzie do święta Ofiarowania Pańskiego ( 02.02 ) , Matki Bożej Gromnicznej.
  2. Dzisiaj, po Mszy św. o godz: 18:00 spotkanie opłatkowe dla wszystkich wspólnot naszej parafii.
  3. Trwają odwiedziny rodzin, według planu kolędowego, który Państwo macie w domu proszę uwzględnić błąd jaki występuję na tej kartce. W tym tygodniu…..
  4. Dziękuję już teraz za miłe spotkania i rozmowy, a także za ofiary przeznaczone na kościół. Jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  5. Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli i tygodnia, który dziś rozpoczynamy.
Comments are closed.