Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocna 15 kwietnia 2018r.

Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocna 15 kwietnia 2018r.

  1. Dziś gościmy w naszej parafii kleryka Piotra ze Szczecina, który modli się razem z nami o powołania kapłańskie i zakonne i wygłosi świadectwo swojego powołania. Również pragnie spotkać się z ministrantami i młodzieżą naszej parafii o godz. 16.00 w Sali na plebanii. Po Mszy św. będzie można złożyć ofiarę na seminarium duchownym w Szczecinie.
  2. Dzisiaj przeżywamy Ogólnopolską Niedzielę Biblijną połączoną z II Narodowym Dniem Czytania Pisma Świętego. W czasie tego tygodnia zachęcamy do częstego sięgania po teksty pochodzące z Pisma Świętego. W szczególny sposób księgą, która stanie się przedmiotem refleksji będzie List do Rzymian. Za tydzień w naszej parafii przedstawiciele kręgu biblijnego na wszystkich Mszach św. będą dawać świadectwo wiary.
  3. Za tydzień, 22 kwietnia, w IV Niedzielę Wielkanocną, przeżywać będziemy Niedzielę Dobrego Pasterza. W tym dniu rozpoczniemy Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  4. Dla pogłębienia wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. Gościa Niedzielnego, Niedzieli,
  5. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  6. Dziękuję wszystkim za ofiary składane na kościół parafialny w Dołujach. Bóg zapłać.
Comments are closed.