Ogłoszenia Duszpasterskie III niedziela zwykła 21.01.2024r.

Ogłoszenia Duszpasterskie III niedziela zwykła 21.01.2024r.

  1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Słowa Bożego.
  2. W piątek święto Nawrócenia św. Pawła, apostoła Jezusa. Gorliwy faryzeusz i prześladowca pierwszego Kościoła, po tym, jak ukazał mu się zmartwychwstały Chrystus, został Jego uczniem i poświęcił resztę życia szerzeniu Ewangelii. Dzięki temu stał się apostołem narodów.
  3. Intencje mszalne można zamawiać przed lub po Mszy św. w zakrystii. Pamiętajmy o zmarłych rodzicach, krewnych, o rocznicach i jubileuszach ofiarowując w ich intencji Mszę św.
  4. Zachęcam jak zawsze do lektury prasy katolickiej.  Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Rycerza Niepokalanej.                    
  5. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. od poniedziałku do piątku w sobotę Msza św. o godz. 18,00 niedziela bez zmian. W niedzielę 28 stycznia na Mszy św. o godz. 12.30 wystąpi Szczeciński chór kameralny. W imieniu chóru serdecznie zapraszam.
  6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  7. Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli i tygodnia, który dziś rozpoczynamy.
Comments are closed.