Ogłoszenia duszpasterskie II niedziela adwentu 5.12.2021r.

Ogłoszenia duszpasterskie II niedziela adwentu 5.12.2021r.

 1. Dzisiejsza niedziela jest Dniem modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek przed Kościołem.
 2. By dobrze przeżyć Adwent zachęcam do regularnego udziału w Mszach roratnich od poniedziałku do soboty o godz. 18.00, Prosimy o przynoszenie lampionów.
 3. W środę 8 grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte w naszym kościele o godz. 17:00 i o godz. 18:00 w Dołujach.
 4. Caritas w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom rozprowadza świece wigilijne:
 5. Poświęcone opłatki wyznaczone osoby jak w ubiegłym roku roznoszą po domach. Składane ofiary przeznaczone są na kościół .
 6. Za tydzień w niedziele rozpoczynamy rekolekcje adwentowe od 12-15 grudnia, które poprowadzi O. Ryszard Kiełbasa Redemptorysta ze Szczecina.  Jest to Niedziela Radości „Gaudete”
 7. Do nabycia przy wyjściu z kościoła nowy numer Gościa Niedzielnego, Niedzieli,  Rycerz Niepokalanej, kartki świąteczne, świece Caritas, pamiątki: ślubu, I komunii św., chrztu, urodzin.
 8. W najbliższą sobotę spotkanie Rodziców i dzieci przygotowująca się do I komunii św. po Mszy św. o godz. 18.00 w niedzielę 12 grudnia poświęcenie medalików
 9. Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składam najlepsze i najserdeczniejsze życzenia.  Bożego błogosławieństwa i opieki św. Patronów. Przeżywający swoje święto niech cieszą się dobrym zdrowiem, pogodą ducha i pełnym wiary i optymizmu sercem.
 10. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na kościół a także za ofiary składane co miesiąc. Bóg zapłać.
 11. Wszystkim Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli i tygodnia.
Comments are closed.