Ogłoszenia Duszpasterskie I niedziela Adwentu 27.11.2022r.

Ogłoszenia Duszpasterskie I niedziela Adwentu 27.11.2022r.

  1. Dzisiaj w pierwszą niedziele Adwentu rozpoczynamy nowy rok liturgiczny i duszpasterski, który będziemy przeżywać pod hasłem „ Wierzę w Kościół Chrystusowy” Od jutra będziemy trwać na adwentowym czuwaniu na mszach św. roratnich. Od poniedziałku do soboty o godzinie 18.00, Szczególe zaproszenie i prośbę kieruję do dzieci. Podobnie jak w roku ubiegłym w czasie Rorat będą kierowane także do nich specjalne kazania.
  2. Na pierwszej Mszy Świętej poświęcone zostały opłatki na stół wigilijny, które są rozprowadzane przez naszych parafian. Ofiara złożona przy tej okazji przeznaczone będzie na kościół.
  3. W środę 30 listopada przypada święto św. Andrzeja Apostoła.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartekadoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 12,00. Piątek od 17,00 spowiedź św. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 10.00. Jak również spotkanie męskiego Różańca o godz. 18.00 Msza św. i spotkanie.
  5. Także w piątek zapraszam kandydatów do bierzmowania z kl. VI i VII na Mszę Świętą o godz. 18.00, a po niej na spotkanie.
  6. Przyszła niedziela jest Dniem modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Po Mszach Świętych będzie można złożyć zbiera na ten cel ofiary do puszek.
  7. Do nabycia przy wyjściu z kościoła nowy numer Gościa Niedzielnego, Niedzieli,  Rycerz Niepokalanej, kartki świąteczne, świece Caritas, pamiątki: ślubu, I komunii św., chrztu, urodzin.
  8. Caritas Diecezji Szczecińskiej organizuje przedświąteczną akcję  „Torba Miłosierdzia”. Można je pobrać w kościele i napełnić żywnością i środkami czystości. Przygotowane rzeczy zostaną rozdysponowane przez Komisję charytatywną.
  9. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  10. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na kościół a także za ofiary składane co miesiąc. Bóg zapłać..
Comments are closed.