Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Wielkanocna 8 kwietnia 2018r.

1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. To święto ustanowił Papież Jan Paweł II podczas kanonizacji Siostry Faustyny w 2000 roku, a w roku 2002 dokonał Aktu Zawierzenia Świata Bożemu Miłosierdziu. Dziś zmiana Tajemnic Różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. We wtorek zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego a w środę na nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  4. Nasza parafia organizuje siedmiodniową pielgrzymkę autokarową na Litwę w terminie od 16 – 22 sierpnia. Zapisy po Mszy św.
  5. Dziękuję wszystkim za ofiary składane na elewację kościoła parafialnego w Dołujach. Bóg zapłać.
  6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli. Możemy też wziąć kopertę na ofiarę na budowę kościoła i seminarium duchowne.