Ogłoszenia Duszpasterskie XXVIII niedziela zwykła 9.10.2022r.

Ogłoszenia Duszpasterskie XXVIII niedziela zwykła 9.10.2022r.

  1. Skarbem Kościoła jest Eucharystia, w której Bóg jest dla nas pokarmem i mądrością w Najświętszym Sakramencie i swoim słowie. W świecie, który nieustannie proponuje nam wiele różnorakich dóbr, warto rozróżnić, co tak naprawdę jest dla nas dobrem, a co tylko ułudą, iluzją dobra.
  2. W czwartek (13 października) przeżywać będziemy ostatnie w tym roku uroczyste Nabożeństwo Fatimskie w Kościnie o godz. 19.00 Msza Święta. Po Mszy Świętej procesja różańcowa z Figurą Matki Bożej.
  3. Przed nami kolejny różańcowy tydzień. Codziennie w naszym kościele o godz. 17:30 gromadzimy się na nabożeństwie różańcowym. Wszystkich parafian zapraszam na tę modlitwę zgromadzonego wokół Maryi Kościoła.
  4. Kartki na wypominki są do wzięcia na stoliku z tyłu kościoła. Proszę o zaznaczenie na kartkach lub kopercie w którym dniu tygodnia listopadowego mają być czytane wypominki. Kartki przynosić można do zakrystii lub składać na tacę.
  5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego i inne czasopisma.
  6. Bóg zapłać. za wszystkie ofiary składane na kościół.
  7. Jubilatom i solenizantom tygodnia życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  8. Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli i tygodnia.
Comments are closed.