Ogłoszenia Duszpasterskie XIII niedziela zwykła 27.06.2021r.

Ogłoszenia Duszpasterskie XIII niedziela zwykła 27.06.2021r.

 1. Jednym z owoców Eucharystii jest nasze uzdrowienie. Dokonuje się w głębokiej jedności z Bogiem i nie od razu skutki Jego działania są widoczne. Czasami trzeba dystansu, czasu, a przede wszystkim zaufania Bogu, które wzmacnia naszą wiarę w życiu codziennym. Po wyjściu ze Mszy Świętej, pobłogosławieni przez Boga, umocnieni Jego słowem i ciałem, jesteśmy przeświadczeni, że On jest zawsze z nami, że nam błogosławi i uzdrawia nas mocą swoich sakramentów    
 2. Do końca czerwca zapraszam na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa: o godz. 18.00. a po nabożeństwie komunia św. W tym tygodniu od poniedziałku do soboty nie będzie Mszy św. Intencje będą sprawowane na wyjeździe.
 3. Mamy wakacje. Przypominajmy dzieciom i młodzieży o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy Świętej.
 4. Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach  22 – 25 września br. Nasza parafia organizuje wyjazd autokarowy do Kalwarii Pacławskiej, (nocleg) Przemyśl, Bolestraszyce, Krasiczyn, Kraków Łagiewniki , Częstochowa z noclegiem. Chętnych na wyjazd proszę o zapisywanie się w zakrystii. Koszt wyjazdu 400 złotych.
 5. We wtorek (29 czerwca) obchodzimy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Składka w tym dniu przeznaczona jest na Stolicę Apostolską, tzw. świętopietrze.
 6. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 12.00. do  godz. 18.00. Po adoracji komunia św.
 7. Rozpoczął się okres wakacyjny. Życzę parafianom oraz gościom przebywającym na terenie naszej parafii dobrego wypoczynku. Przypominam także o obowiązku modlitwy i uczestnictwie w niedzielnej Mszy św.
 8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
 9. Dziś także po Mszach świętych prowadzona jest zbiórka do puszek Caritas na pomoc poszkodowanym w pożarze w Nowej Białej. Wszystkich poszkodowanych w tej tragedii otaczamy także naszą modlitwą.
 10. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Rycerza Niepokalanej.
 11. Za wszelkie ofiary i pomoc udzieloną naszej parafii, składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać. Jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Świętych Patronów. Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli i tygodnia. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Wszystkim wyjeżdżającym życzę, aby wakacje, urlop były miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i wzrostu duchowego. Miłej i błogosławionej niedzieli.

Comments are closed.