Ogłoszenia duszpasterskie VI niedziela Wielkanocna 9.05.2021r.

1. Świętowanie niedzieli to świętowanie obecności Jezusa Zmartwychwstałego wśród nas. Oddał życie, aby nas zbawić, abyśmy mieli życie. Jego ofiara wymaga naszej odpowiedzi, dlatego zachęcajmy się nawzajem do autentycznego życia wiarą na co dzień. Tak żyły pierwsze wspólnoty. Trwajmy w radości Wielkiej Nocy.
  2. W najbliższy czwartek, 13 maja, wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej W naszej parafii w Kościnie w tym dniu Msza św. o godz. 19.00 zapraszam na Mszę św. a po niej procesja z figurą Matki Bożej. Bierzmy liczny udział w nabożeństwie Fatimskim.
  3. W piątek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Módlmy się, by w każdym z nas Bóg odnowił dary i charyzmaty.
  4. Zapraszam na nabożeństwa majowe codziennie po Mszy Świętej o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 17.30
  5. Serdecznie zapraszam do licznego udziału w nabożeństwach majowych. Zawsze bowiem mamy o co prosić i za co dziękować Bogu przyzywając wstawiennictwa Matki Najświętszej.
  6. Przyszła niedziela to uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Z racji 16. dnia miesiąca, o godz. 17.30 będzie także nowenna do św. Jana Pawła II.
  7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  8. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.
  9. Wszystkim Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli i tygodnia, który dziś rozpoczynamy.
  10. Za wszystkie ofiary złożone na budowę kościoła, składam serdeczne Bóg zapłać!