Ogłoszenia Duszpasterskie Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 22.11.2020r.

Ogłoszenia Duszpasterskie Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 22.11.2020r.

  1. Obchodzimy dziś uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego i zarazem święto patronalne KSM-u i Akcji Katolickiej.
  2. Nasza Parafia przeżywa odpust. Przed każdą Mszą św. okazja do spowiedzi świętej, byśmy czystym i dobrym sercem mogli w dniu dzisiejszym w naszej świątyni uzyskać Odpust zupełny za siebie lub zmarłych.  
  3. Za tydzień I Niedzielę Adwentu. Adwent, czas przygotowania na przyjście Pana. Na pierwszej Mszy Świętej poświęcone zostaną opłatki na stół wigilijny, które będą rozprowadzane przez naszych parafian Jak również program kolędowy.. Roraty odprawiane będą codziennie o godz.18.00. W Adwencie zapraszam wszystkich do udziału w Roratach. Dzieci proszę o serduszka i lampiony.
  4. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. GOŚĆ NIEDZIELNY , NIEDZIELA. 
  6. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na kościół.
  7. Z okazji odpustu życzę wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom wielu łask Bożych. Niech Boże Słowo dociera do serc i nawraca je do Chrystusa Króla  Wszechświata.
Comments are closed.