Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 21.11.2021r.

Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 21.11.2021r.

  1. Obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Nasza Parafia przeżywa odpust. Uroczystej Mszy Świętej o godz. 12.30 będzie przewodniczył Ks. Mateusz Kopaniecki, Salezjanin z Parafii pw. św. Jana Bosko ze Szczecina.. Przed każdą Mszą św. okazja do spowiedzi świętej, byśmy czystym i dobrym sercem mogli w dniu dzisiejszym w naszej świątyni uzyskać Odpust zupełny za siebie lub zmarłych.  
  2. Zachęcamy do wspólnej modlitwy za zmarłych, którą w formie wypominków odmawiamy codziennie o godz. 17.30
  3. Za tydzień I Niedzielę Adwentu. Roraty odprawiane będą codziennie o godz.18.00. Dzieci proszę o serduszka i lampiony. Po Mszy św. zostaną poświęcone opłatki na stół  wigilijny. Wyznaczone osoby będą roznosić po domach. Jak również program kolędowy. Składane ofiary będą w całości przeznaczone na potrzeby kościoła. Komisja Charytatywna rozprowadza torby miłosierdzia i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
  4. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELA. 
  6. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na kościół.
  7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Leszek Chwała lat 75 z Wąwelnicy i Alina Kalinowska lat 86 z Dołuj. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……
  8. Pamiętajmy o wymogach sanitarnych obowiązujących w świątyni.
  9. Z okazji odpustu życzę wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom wielu łask Bożych. Niech Boże Słowo dociera do serc i nawraca je do Chrystusa Króla  Wszechświata.
Comments are closed.