Ogłoszenia Duszpasterskie niedziela Trójcy Świętej 04.06.2023r.

Ogłoszenia Duszpasterskie niedziela Trójcy Świętej 04.06.2023r.

  1. Obchodzimy uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy okres spowiedzi i Komunii wielkanocnej.
  2. Przez cały czerwiec zapraszam na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa: w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej, a w niedziele i w Boże Ciało o godz. 17.40.
  3. We czwartek (8 czerwca) Uroczystość Bożego Ciała. Jest to święto nakazane. Obowiązuje niedzielny porządek Mszy Świętych. Przyozdóbmy nasze domy, szczególnie tam, gdzie będzie przechodzić procesja. Niech nie zabraknie nas w uroczystej procesji eucharystycznej. Udział w niej będzie z naszej strony publicznym wyznaniem wiary w Eucharystie. W Wąwelnicy Msza św. o godz. 9.30. z procesją. W Kościnie Msza św. o godz. 11.00 z procesją. W Dołujach o godz. 12.30 Msza św. z procesją do czterech ołtarzy.                                                                                                                      I ołtarz  przy ul. Daniela 19 przy Rodzinie Ankudowiczów pomagają mieszkańcy ul. Daniela nr nieparzyste   II ołtarz przy ul. Daniela 1 przy Rodzinie Teżyków pomagają mieszkańcy  ul. Daniela nr parzyste III ołtarz przy ul. (róg) ul. Pięknej i Wilczej przygotują Rodziny z ul. Słoneczny Sad nr 29 i 29A , ul. Pięknej i Wilczej. IV ołtarz przy ul. Sarniej przy Rodzinie Władyków pomagają mieszkańcy ul. Sarnia.
  4. We środę o godz. 17.00 odbędzie się próba dla dziewczynek do sypania kwiatków podczas procesji Bożego Ciała. Proszę również o przyniesienie kwiatów na samą procesję Zapraszamy do udziału w procesji dzieci w strojach pierwszokomunijnych i do sypania kwiatków.
  5. Jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  6. Za wszystkie ofiary składane co miesiąc i na tace na  kościoła składam serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.
  7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa niedzielnego. Wszystkim Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli i tygodnia.                                                                                                                                      
Comments are closed.