Ogłoszenia Duszpasterskie na XX niedzielę 19.08.2018r.

1. W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę nie będzie Mszy św. od czwartku bez zmian intencje Mszy św. będą sprawowane na wyjeździe.
  2. Za Tydzień w niedzielę 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. Tego dnia Polacy łączą się na Jasnej Górze. Jest Ona dla nas wszystkich najlepszą z Matek. Jakże wyraźnie prawda ta staje przed nami właśnie w tym miesiącu tak pełnym refleksji i narodowej zadumy nad naszym życiem, nad naszymi dziejami. Wraz z Matką Bożą – Królową Polski z nadzieją chcemy spoglądać w przyszłość. W naszej parafii w tym dniu będziemy przeżywali Odpust w Wąwelnicy o godz. 9.30  Serdecznie zapraszam parafian i gości.
  3. Zapraszam w każdą niedzielę na wspólną modlitwę Godzinkami do NMP. o godz. 7.40
  4. CARITAS organizuje jak co roku przed rozpoczęciem roku szkolnego pomoc w formie: „Tornister pełen uśmiechu”. przybory szkolne dla dzieci z Białorusi, Ukrainy. Ofiarodawcom dziękujemy.
  5. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na potrzeby kościoła. Bóg zapłać.
  6. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Rycerza Niepokalanej i inne czasopisma,
  7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Świętych Patronów.