Ogłoszenia Duszpasterskie na XIX niedzielę zwykłą 9.08.2020r.

1. Szczecińska Piesza Pielgrzymka zbliża się  do Częstochowy. We czwartek Pielgrzymi  na Jasnej Górze będą dziękować Bogu i Matce Najświętszej za wszystkie dobrodziejstwa doznane w czasie pielgrzymowania.
  2. W tym tygodniu Msze św. będą codziennie o godz. 18.00. Dodatkowe Msze św. we wtorek o godz.12.00 komunijna w środę Msza św. ślubna o godz. 16.30. w Dołujach.
  3. W czwartek, 13 sierpnia, przeżywać będziemy uroczyste Nabożeństwo Fatimskie.  Msza Święta o godz. 19.00. Po Mszy Świętej procesja różańcowa z figurą Matki Bożej,
  4. W piątek wspominamy św. Maksymiliana Marie Kolbego, franciszkanina, misjonarza w Japonii i męczennika z Auschwitz.
  5. W sobotę  15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P W tym dniu Msze św. jak w niedzielę.  Dodatkowe Msze św. o godz. 14.30 komunijna. W  czasie wszystkich Mszy św. będą poświęcone kwiaty,  zioła, zboże, warzywa i owoce przynieśmy je do świątyni by podziękować Panu Bogu za dar urodzaju i piękno przyrody.
  6. CARITAS organizuje jak co roku przed rozpoczęciem roku szkolnego pomoc w formie: „Tornister pełen uśmiechu”. przybory szkolne dla dzieci. Ofiarodawcom dziękujemy.
  7. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na potrzeby kościoła. Bóg zapłać.
  8. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcam do czytelnictwa prasy katolickiej.
  9. Jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Świętych Patronów.

NA GODNE PRZEŻYWANIE DNI SIERPNIOWYCH NIECH NAM WSZYSTKIM  BÓG  BŁOGOSŁAWI