Ogłoszenia Duszpasterskie X niedziela zwykła 09.06.2024r.

1. Jezus swoim nauczaniem i znakami, które czynił, daje zrozumieć, że przyszedł jako obiecany Mesjasz i Odkupiciel. Dzieła zbawienia dokonał przez krzyżową ofiarę, która jest ponawiana na ołtarzach całego świata.
  2. W czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które tak bardzo nas umiłowało. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo z litanią do Serca Jezusowego od poniedziałku do soboty po Mszy św, wieczornej a w niedzielę o godz. 17.40.
  3. W czwartek (13 czerwca) o godz. 19.00 w Kościnie  – Nabożeństwo Fatimskie. Msza św, i procesja z Figurą Matki Bożej Fatmskiej, Serdecznie zapraszam.
  4. Za wszelkie ofiary i pomoc udzieloną naszej parafii, składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.
  5. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Rycerza Niepokalanej.
  6. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• We wtorek, 11 czerwca – św. Barnaba, Apostoł, którego Dzieje Apostolskie charakteryzują jako „człowieka dobrego i pełnego Ducha Świętego i wiary”.
  • W czwartek, 13 czerwca – św. Antoni z Padwy, jeden z najważniejszych świętych franciszkańskich i jeden z najwybitniejszych kaznodziejów średniowiecznych, który w ludowej tradycji jest czczony jako Patron rzeczy znalezionych.
  • W piątek, 14 czerwca – bł. Michał Kozal, biskup i męczennik z Dachau, gorliwy duszpasterz i przewodnik seminarzystów, który do końca swoich dni niósł duchowną posługę swoim współwięźniom.