Ogłoszenia na XIII niedzielę zwykłą 9.09.2018r.

1. Uzdrowienie głuchoniemego jest przykładem, jak Boże działanie przemienia człowieka, otwiera go na nowe życie. Chrystus wciąż pragnie każdego z nas uzdrawiać i obdarzać swą łaską. Nie zamykajmy się na Boże działanie w nas.
  2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele VIII Tydzień Wychowaniapod hasłem: „W poszukiwaniu drogi”.
  3. W czwartek 13 września w Kościnie przeżywać będziemy kolejne,uroczyste Nabożeństwo Fatimskie.  o godz. 19.00 Msza Święta. Po Mszy Świętej procesja z figurą Matki Bożej
  4. W piątek będziemy przeżywać święto Podwyższenia Krzyża świętego. Zachęcamy, aby w tym dniu uczcić krzyż, znak męki i zwycięstwa Chrystusa. Na zakończenie Mszy Świętej ucałujemy krzyż, tak jak czynimy to w Wielki Piątek. W tym dniu odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowaniaz klas VII i VIII
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.
  6. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na nasz kościół a także za ofiary składane co miesiąc Bóg zapłać.
  7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  8. Wszystkim Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli i tygodnia

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• 13 IX – św. Jan Chryzostom (ok. 349-407), biskup Konstantynopola, jeden z czterech wielkich doktorów Kościoła wschodniego.
  • 15 IX – Najświętsza Maryja Panna w Jej tajemnicach bolesnych.