Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Wielkiego Postu 18.03.2018r.

1. Dziś po każdej Mszy św. będzie można złożyć ofiary na Światowe dni młodych.
  2. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.15 w Dołujach. Droga Krzyżowa w piątek W Kościnie o godz.16.00 w Wąwelnicy o godz. 17.00; W Dołujach po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00, dla wszystkich. ( dzieci po drodze krzyżowej otrzymują znaczki, które wklejają do zeszytu). Przez uczestnictwo w tych nabożeństwach możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. W poniedziałek przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP – patrona naszych rodzin, a szczególnie tych, które potrzebują jego wstawiennictwa. Zapraszam na Mszę Świętą wieczorną i do wspólnej modlitwy.
  4. Caritas rozprowadza świece wielkanocne, baranki i kartki świąteczne. Cena baranka wynosi 5 zł.; świeca mała 5 zł a duża 15 zł. średnie bez podstawki 10 zł a z podstawką 12 zł. Wszystkich wiernych zachęcamy do udziału w tej akcji. W baranki i świece a także w kartki świąteczne zaopatrujemy się przy wyjściu z kościoła.
  5. Za tydzień na każdej Mszy św. święcimy palmy. Dzieci zapraszam do konkursu na własnoręcznie wykonaną palmę i do udziału we Mszy św. w Niedzielę Palmową o godz.12.30. Palmy będzie można nabyć przed kościołem wykonane przez naszych parafian . Ofiary zebrane będą przeznaczone na budowę kościoła. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na budowę kościoła. Bóg zapłać.
  6. Zbieramy ofiary do puszki na kwiaty do Grobu Pańskiego. Serdecznie dziękujemy.
  7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  8. Wychodząc z kościoła możemy nabyć nowy numer Niedzieli.

Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli i tygodnia, który dziś rozpoczynamy.