Ogłoszenia Duszpasterskie XI niedziela zwykła 16.06.2024r.

1. W prostych słowach, za pomocą przypowieści Pan Jezus przybliża rzeczywistość Bożego królestwa, do którego wszyscy jesteśmy zaproszeni. Kończący się rok szkolny i katechetyczny 2023/2024 niech nas pobudzi do refleksji: na ile z tego zaproszenia skorzystaliśmy i zbliżyliśmy się do Pana.
  2. Zapraszamy na czerwcowe nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa każdego dnia po wieczornej Mszy Św. w niedzielę o godz. 17.40
  3. W piątek, 21 czerwca, zakończy się kolejny rok szkolny i katechetyczny. Na dziękczynną Mszę Świętą zapraszamy w piątek, o godz.: 8:00.
  4. Jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Świętych Patronów.
  5. Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• W poniedziałek, 17 czerwca – św. Brat Albert Chmielowski, którego postawa służby najuboższym i spychanym na margines życia przypomina o wielkości i godności każdego człowieka.
  • W piątek, 21 czerwca – św. Alojzy Gonzaga, młodziutki jezuita, odznaczający się gorliwością w spełnianiu zakonnych praktyk i pielęgnowaniu chorych.