Wiadomości

Wiadomości

Dziś w formule online odbyły się organizowane przez delegata KEP ds. Emigracji Polskiej @bpLechowicz spotkanie #PolonijnaRadaRodziny oraz @KongresP.

Uczestnicy rozmawiali na temat planowanego na listopad Kongresu Rodzin Polonijnych.

http://bit.ly/3ssVc7q

Obraz apostołów płynących łodzią przez jezioro, zmagających się w ciemnościach ze wzburzonymi falami, jest obrazem Kościoła posłusznego Jezusowi, także pośród burz i ciemności świata. Jezusowe: "To Ja jestem, nie bójcie się" - dodaje ufności i odwagi.

III Niedziela Wielkanocna rozpoczyna XIII #TydzieńBiblijny i jest równocześnie Dniem Narodowego czytania Pisma Św.
https://youtu.be/9Wq8E6unYz4

Tygodnie Biblijne mają na celu odsłaniać centralną rolę ukrzyżowanego i zmartwychwstałego Jezusa w dziejach człowieka i świata – powiedział ks. prof. Henryk Witczyk, przewodniczący „Dzieła Biblijnego im. Jana Pawła II”, z okazji XIII #TydzieńBiblijny.

https://bit.ly/3fSXz0R

Z comiesięczną pielgrzymką, zawsze 16 dnia, na #JasnaGóra przybyli mieszkańcy Wadowic, rodzinnego miasta św. papieża Jana Pawła II. Ich modlitwa to już wieloletni zwyczaj. Zawsze powtarzają: „dziękujemy Ci Matko Najświętsza, że nasz Rodak był papieżem”.

3

- Stanowisko Przewodniczącego Zespołu KEP ds. Bioetycznych KEP to zachęta do szczepień – podkreśla autor dokumentu, bp Józef Wróbel.

Więcej w #SerwisKAI

✝ «Będą patrzeć na Tego, którego przebili» — te słowa kierują nasz wzrok ku krzyżowi świętemu, ku drzewu krzyża, na którym zawisło Zbawienie świata - #JanPawełII

VI pielgrzymka 🇵🇱 6 czerwca 1997 r. 📅 Zakopane

https://jp2.tvp.pl/47061750/

Odpust św. Wojciecha w Gnieźnie - jak w ubiegłym roku - ograniczony do Mszy św. w katedrze gnieźnieńskiej. @Prymas_Polski wydał komunikat >>> http://www.prymaspolski.pl

Load More...