Ogłoszenia Duszpasterskie XI niedziela zwykła 13. 06. 2021r.

1. Dziś z racji 13. dnia miesiąca o godz. 19.00 Msza Święta i Nabożeństwo Fatimskie w Kościnie.
  2. Przez cały czerwiec zapraszam na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa: w dni powszedniepo Mszy Świętej wieczornej, w niedziele o godz. 17.30.
  3. W sobotę o godz. 18.00 na Mszy św. zostaną zaprzysiężeni  Panowie ze wspólnoty Męskiego Różańca serdecznie zapraszam parafian i ich rodziny.
  4. Rocznica I Komunii św. w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 w Dołujach; w związku z tym spotkanie dla rodziców i dzieci rocznicowych we środę i piątek o godz. 18.30, a spowiedź dla nich i najbliższej rodziny w sobotę o godz. 17.00 w Dołujach.
  5. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę Archidiecezjalną w dniach 22-25 września  2021 do Kalwarii Pacławskiej (nocleg) Przemyśl, Bolestraszyce. Krasiczyn, Kraków Łagiewniki, Częstochowa (nocleg) koszt 400zł.
  6. Jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Świętych Patronów.
  7. Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli i całego tygodnia.
  8. Dla pogłębienia swojej wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.