Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną 5 maja 2019r.

1. Dzisiaj rozpoczyna się XI Tydzień Biblijny połączony z III Narodowym Czytaniem Pisma Świętego.
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu i Zmiana Tajemnic Różańcowych.
  3. Dzisiaj uroczystość I Komunii św. o godz. 12.00 w Dołujach . Dzieci pierwszokomunijne będą przeżywały Biały Tydzień przychodząc codziennie w swych świątecznych strojach na Mszę św. na godz. 18.00 i przyjmując każdego dnia Pana Jezusa do serc w Komunii św.
  4. W środę przypada Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika.
  5. Serdecznie zapraszam do licznego udziału w nabożeństwach majowych. Zawsze bowiem mamy o co prosić i za co dziękować Bogu przyzywając wstawiennictwa Matki Najświętszej.
  6. Rocznica I Komunii św. w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 w Dołujach; w związku z tym spotkanie dla rodziców i dzieci rocznicowych we środę i piątek o godz. 18.30, a spowiedź dla nich i najbliższej rodziny w sobotę o godz. 17.00 w Dołujach. Festyn parafialny będzie 20 czerwca 2019r  w Boże Ciało u Państwa Ankudowiczów. Gospodarzami festynu będą Rodzice dzieci rocznicowych.
  7. Nasza parafia organizuje czternastodniową pielgrzymkę do Gruzji i Armenii w terminie od 27 czerwca do 10 lipca. Zapisy po Mszy św.
  8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  9. Dla pogłębienia wiary i wiedzy religijnej zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej
  10. Za wszystkie ofiary złożone na kościół, składam serdeczne Bóg
  11. zapłać – niech Pan Wam we wszystkim błogosławi!