Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela Adwentu 10.12.2017r.

1. Trwamy w radosnym oczekiwaniu na przyjście Zbawiciela. Zachęcamy do udziału w Roratach, które przeżywamy codziennie o godz. 18.00, Szczególne zaproszenie kieruję do dzieci dla których kierowane są specjalne kazania.
  2. Dzisiaj obchodzimy Dzień Modlitw za Kościół na Wschodzie. W związku z tym w kościołach oprócz modlitwy przeprowadzana jest zbiórka pieniężna do puszek, która wesprze diecezje i wiernych ze Wschodu.
  3. W środę 13 grudnia będziemy przeżywać kolejną rocznicę wybuchu stanu wojennego. Zapraszam do wspólnej
    modlitwy w intencji Ojczyzny.
  4. Caritas w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom rozprowadza świece wigilijne: małe – 5 zł, ; duże – 15 zł.
  5. Poświęcone opłatki wyznaczone osoby jak w ubiegłym roku roznoszą po domach. Składane ofiary przeznaczone są na ołtarz i posadzkę w kościele parafialnym.
  6. Do nabycia przy wyjściu z kościoła nowy numer Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Rycerz Niepokalanej, kartki świąteczne, kalendarze, świece Caritas, pamiątki: ślubu, I komunii św., chrztu, urodzin.
  7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tygodnia życzę obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na kościół a także za ofiary składane co miesiąc. Bóg zapłać.
  9. Wszystkim Gościom i Parafianom życzę dobrej niedzieli i tygodnia.